SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordsuppsats 10985077
nr 1098 5077
Bordsuppsats
Sent 1800-tal, nysilver, CAD, höjd: 41 längd: 59 + vasdel
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:39:41
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.